N 45°39’49.2″   E 16°31’19.6″

Zaposlenici

Tvrtka trenutno zapošljava više od 80 stručno kvalificiranih djelatnika.

S obzirom na povećanje obima posla u poduzeću trenutno smo u potrazi za novim djelatnicima za pozicije: elektromonter, elektroinstalater i elektrotehničar 

Postanite dio našeg tima

Andrej Dokmanić

CEO, član uprave

andrej@hlse.hr

Ivica Havliček

Tehnički direktor

ivica@hlse.hr

Tihomir Šantek

voditelj poslovanja za strano tržište

tihomir@hlse.hr

Dario Šimić

Voditelj poslovanja za strano tržište

d.simic@hlse.hr

Marina pranjić dokmanić

Financijski specijalist

marina@hlse.hr

Vlasta Crnković

Voditeljica poslovanja i ljudskih resursa

v.crnkovic@hlse.hr

jurica rožić

Voditelj logistike i voznog parka

j.rozic@hlse.hr

slavica tadić

Referent skladišta

s.tadic@hlse.hr

Josipa Komar

Referent za administrativne poslove

josipa@hlse.hr

Katarina Komar

Referent za kadrovske poslove

katarina@hlse.hr

Igor Belavić

Referent nabave

i.belavic@hlse.hr