N 45°39’49.2″   E 16°31’19.6″

Zaposlenici

Tvrtka trenutno zapošljava više od 80 stručno kvalificiranih djelatnika.

S obzirom na povećanje obima posla u poduzeću trenutno smo u potrazi za novim djelatnicima za pozicije: elektromonter, elektroinstalater i elektrotehničar 

Postanite dio našeg tima

Andrej Dokmanić

CEO, član uprave

andrej@hlse.hr

+385 95 854 2336

Tihomir Šantek

voditelj poslovanja za strano tržište

tihomir@hlse.hr

+385 91 614 0575

Dražen Malinović

Tehnički koordinator

drazen@hlse.hr

+385 91 200 0249

Ivica Havliček

Voditelj nabave za domaće tržište

ivica@hlse.hr

+385 91 614 2937

Marina pranjić dokmanić

Financijski specijalist

marina@hlse.hr

+385 99 808 3030

Ozana Ružić

suradnik za marketing

o.ruzic@hlse.hr

+385 91 200 0186

jurica rožić

Referent logistike

j.rozic@hlse.hr

+385 91 200 0315

slavica tadić

Referent skladišta

s.tadic@hlse.hr

+385 91 614 2938

Josipa Komar

Referent za administrativne poslove

josipa@hlse.hr

+385 91 614 2939

Katarina Komar

Referent za kadrovske poslove

katarina@hlse.hr

+385 97 740 9470

Igor Belavić

Referent nabave

i.belavic@hlse.hr

+385 99 802 2526